polecany akumulator

Rodzaje akumulatorów samochodowych

Dobry i niezawodny akumulator samochodowy, to gwarancja spokojnego oraz bezpiecznego użytkowania pojazdu. Nowoczesne rozwiązania technologiczne znajdziemy nie tylko w różnego rodzaj częściach mechanicznych samochodów, ale również w zakresie takich sprzętów jak akumulator. Coraz nowsze rozwiązania trafiające na rynek, dopasowane są do nowoczesnych samochodów. Warto zapoznać się z aktualną ofertą sklepów stacjonarnych i internetowych takich jak https://www.ucando.pl/k/akumulatory/U1301, aby poznać najnowsze rozwiązania, polecane akumulatory oraz inne innowacyjne części i materiały eksploatacyjne.

(więcej…)
polecane tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe – warto o nie zadbać

Układ hamulcowy pozwala na zmniejszenie prędkości lub całkowite zatrzymanie samochodu. Podczas jazdy samochodem, często spotykamy się z nagłymi, niespodziewanymi sytuacjami. Wówczas, bardzo często konieczne jest szybkie i skuteczne hamowanie. Aby było ono możliwe, układ hamulcowy znajdujący się w naszym samochodzie musi być w dobrym stanie. W przeciwnym wypadku, droga hamowania będzie dłuższa, co może zagrozić bezpieczeństwu naszemu, podróżujących z nami pasażerów, a także pozostałych uczestników ruchu drogowego, w postaci innych kierowców, pieszych, rowerzystów i motocyklistów.

(więcej…)
części wg producenta

Jakie części ulegają najszybszemu wyeksploatowaniu

W przeciwieństwie do nowych samochodów, które pozwalają na bezawaryjną jazdę nawet przez kilkadziesiąt tysięcy pierwszych kilometrów, starsze pojazdy trapią różnego rodzaju usterki. Jest to całkowicie naturalne nawet w przypadku gdy dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej eksploatować swój samochód. Jedne części mogą bezproblemowo spełniać swoje funkcje przez cały okres użytkowania auta, natomiast inne musimy wymieniać regularnie, ponieważ po prostu się zużywają.

(więcej…)